تفاوت و شباهت ویزا کارت و مسترکارت در چیست؟

تفاوت مسترکارت و ویزا کارت در چیست؟

تفاوت مسترکارت و ویزاکارت

اگر در انتخاب مسترکارت یا ویزاکارت دچار مشکل هستید و نمی دانید انتخاب کدام یک برای شما بهتر است با ما همراه باشید.برای کمک به تصمیم گیری بهتر شما شیرجه عمیقی در این دو شبکه رقابتی پرداخت زده ایم تا تفاوت آن ها را متوجه شوید.
اولین مسئله قابل درک این است که نه ویزا و نه مسترکارت در واقع هیچکدام صادرکننده و یا توزیع کننده کارت های اعتباری نیستند و این کارت ها به وسیله بانک صادر می شوند. ویزا و مستر کارت شبکه هایی هستند که پرداخت های بین بانک ها و بازرگانان را پردازش می کنند. با این فرض، ویزا و مستر کارت احتمالا کمتر از انچه شما فکر می کنید تفاوت دارند.تفاوت مسترکارت و ویزا کارت در چیست؟هر دو شبکه پرداخت به دارندگان کارت خدماتی از قبیل امنیت و حفاظت پرداخت ارائه می کنند. وقتی صحبت از تصمیم گیری انتخاب ویزا یا مسترکارت می شود، در نظر گرفتن این نکته مهم است که بانک صادرکننده در یک کارت اعتباری چه چیزی را ارائه می کند؟ مانند پاداش، پول نقد یا 0% توافق انتقال متعادل و. . . .
تا آنجایی که درخواست مصرف کننده می رود، ویزاکارت و مسترکارت شباهت بسیاری نسبت به تفاوت ها دارند. هردو ردیف های متعددی از مزایا را ارائه می دهند. بالاترین سطح ارائه به طور کلی شامل بسته تخفیف سفر و تعطیلات می شود.
ویزا شامل دو سطح است
ویزا ارائه کنندتفاوت ویزاکارت با مسترکارته دو دو سطح از مزایا می باشد:

 

1.Base level: بسیاری از کارت های سطح پایه شرکت با هدف ضمانت خرید طولانی، کمک های اضطراری و جایگزینی کارت های فوری امده است.

2. Visa Signature : تمام خدمات ارائه شده در سطح پایه را دارا هستند و نیز به عنوان یک سرویس پورتال انلاین که به دارندگان کارت دسترسی به تخفیف، دسترسی ویژه به سرگرمی، رویدادهای ورزشی، صرف غذا و سفر را نیز می دهد.

مسترکارت شامل سه سطح است
مسترکارت سه سطح از مزایا را ارائه می دهد:

تفاوت مسترکارت و ویزا کارت و انواع انها

1. Base : بسته Base خدماتی شبیه ویزا ارائه می دهد. این خدمات شامل کمک های اضطراری سفر، جایگزینی کارت، تمدید ضمانت و حفاظت از مسئولیت تقلب می باشند. مسترکارت یک سرویس قابل توجه ارائه می دهد که ویزا ارائه نمی دهد. اگر شما یک آیتم با مسترکارت خریدید و قیمت ظرف 60 روز کاهش یافت، مسترکارت این تفاوت قیمت را پوشش می دهد، هرچند یکسری محدودیت ها و محرومیت ها وجود دارد. به این سرویس حفاظت قیمت گفته می شود.

2.Word : مسترکارت سطح word شامل خدمات اضافی می باشد از جمله اینکه مانند یک مشاور شخصی سفر عمل می کند. همچنین حفاظت از قیمت را تا120 روز انجام می دهد. امکانات هتل ها مثل صبحانه، پرداخت دقایق اخر، ارتقا اتاق و. . . را انجام می دهد.
3.Word Elite : سطوح بالای مسترکارت همراه با تمام مزایا سطوح پایین و خدماتی از جمله کاهش قیمت در بلیط هواپیما، دسترسی به شبکه Word Elite و راهنمای تعطیلات را فراهم می کند که شامل کاهش قیمت در گشت و دیگر بسته های سفر می باشد.

آیا تفاوت ها اهمیتی دارد؟
هنگامی که مزایای کارت های اعتباری را برای رسیدن به تصمیم خود مقایسه می کنید، به طور کلی مهمتر است که پاداش ها و خدمات ارائه شده توسط صادرکننده کارت ها را مقایسه کنیدبه جای مقایسه پردازشگر پرداخت ها!
این خدمات عبارتند از: پاداش ثبت نام، پاداش بازپرداخت نقدی، فاصله یا امتیاز شما، حفاظت خرید از قبیل تمدید ضمانت یا تطبیق قیمت.

 

1 I like it
1 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *