موسیقی برای همه در www.spotify.com

موسیقی را راحت‌تر دنبال کنید

اگر می‌خواهید همیشه با موسیقی همراه باشید یا بهتر است بگویم که موسیقی همراه شما باشد، اسپاتیفای سرویس مناسبی برای شما خواهد بود.

مثل بسیاری از سرویس‌های امروز، برای اسپاتیفای نیز دو نسخه‌ی آزاد و ویژه دارذ. در ابتدای ورود به سایت هر دو گزینه برای انتخاب پیش روی شما قرار دارد. در نسخه‌ی آزاد بخش زیادی از سرویس‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد و البته از تبلیغات رهایی نخواهید داشت. در نسخه‌ی ویژه که البته با پرداخت مبلغ مورد نظر به آن دست خواهید یافت علاوه بر اینکه از کلیه‌ی سرویس‌های اسپاتیفای بهره‌مند می‌شوید، خبری هم از تبلیغات نخواهد بود.

در دنیای پسا اینترنت امروز به دلیل رعایت نکردن قانون کپی رایت در بسایری از وبسایت‌ها و امکان دانلود موسیقی به صورت غیر مجاز، زیان بسیاری به هنرمندان وارد شد. روز به روز نیاز به روش‌های بهتری برای ارائه‌ی موسیقی احساس می‌شد تا هم جلوی این سرقت اینترنتی گرفته شود و هم راحتی مخاطب در استفاده از اینترنت در نظر گرفته شود. اسپاتیفای هم به صورت اپلیکیشن برای ویندوز، لینوکس، ios و اندروید و هم در وبسایت خود سرویس‌‌های خود را ارائه می‌کند.

اما اسپاتیفای چیست؟

اسپاتیفای یک شرکت پادکست موسیقی و نمایش ویدیو است که در اکتبر 2008 برای اولین بار فعالیت خود را در کشور سوئد آغاز کرد. امروزه اسپاتیفای با ارزش چند میلیارد دلار یکی از تاثیرگذارترین عوامل در ارائه و فروش موسیقی امروز است. امروزه اغلب کشورهای اروپایی و آمریکایی و بسیاری از کشورهای آسیا در پوشش اسپاتیفای هستند و بسیاری از سرشناس‌ترین ستاره‌های موسیقی نیز آثار خود را از همین طریق به مخاطبان ارائه می‌دهند.

در وبسایت اسپاتیفای:

میلیون‌ها اثر آماده‌ی شنیده شدن وجود دارد. مورد علاقه‌هایتان را گوش دهید و با آثار و هنرمندان جدید آشنا شوید. برای خود ترانه‌ها را گلچین کنید.

می‌توانید پلی‌لیست‌های از پیش آماده شده‌ای را پیدا کنید که با حال و هوای شما هماهنگ باشند. این پلی‌لیست‌ها بر اساس نظر کاربران و حرفه‌ای‌های موسیقی درست شده‌اند.

هر هفته آلبوم‌ها و ترانه‌های جدید را دنبال کنید و 50 اثر محبوب هفته را گوش دهید.

0 I like it
0 I don't like it

در سال 1369 در اهواز متولد شدم و بیش از بیست سال است که در اصفهان زندگی میکنم. علایق اصلی من موسیقی کلاسیک و فلسفه‌ی غرب است. در دانشگاه در رشته‌ی فیزیک حالت جامد تحصیل کرده ام.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *