معرفی وبسایت themeforest.net

طراحی وب و ارائه‌ی تم و الگوهای مناسب

در وبسایت themeforest تنها با پرداخت 2 دلار می‌توانید به 40713 تم وردپرس و الگوهای طراحی وبسایت دست پیدا کنید.

تمامی الگوها و تم‌های مورد نظرتان در این وبسایت پیدا می‌شود. الگوهایی برای بهترین CMS مثل وردپرس و جوملا. الگوهای تجارت الکترونیک برای ووکامرس و شاپیفای. یک کتابخانه‌یزرگ از تم و الگو در اختیار شما خواهد بود. الگوهای خود را بشناسید و حساب‌شده تصمیم بگیرید. نظرات بسیاری از کاربران در اختیار شما قرار گرفته است تا بهترین تصمیم را بگیرید.

در ابتدای سایت یک قسمت برای جست‌وجوی موارد مورد نظر شما وجود دارد. بلافاصله در قسمت پایین‌تر از آن پیشنهادات هفتگی به شما ارائه می‌شود. هر هفته، الگو و تم‌های زیادی توسط تیم متخصص این وبسایت انتخاب و به مخاطبین وبسایت پیشنهاد می‌شود تا از بهترین امکانات ارائه شده استفاده کنند.

در قسمت پایین‌تر قسمت‌های اصلی به شما معرفی شده اند. این وبسایت شامل کتگوری‌های زیر می‌شود:

 1. الگوهای سایت
 2. وردپرس
 3. تم CMS
 4. تجارت الکترونیک
 5. وبلاگ نویسی
 6. بازاریابی و فروش
 7. محل گفت و گو
 8. الگوهای PSD.
 9. الگوهای Muse
 10. الگوهای اسکچ
 11. الگوهای TypeEngine
 12. مولد وبسایت‌های ایستا
 13. درسگفتارها

با کلیک کردن روی هر کتگوری تعداد زیادی از گزینه‌های مربوطه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ارتباط و آموزش

در قسمت پایینی بخشی وجود دارد که در آن می‌توانید با بهترین طراح هفته آشنا شوید. هر هفته یک طراح به عنوان بهترین طراح هفته در وبسایت معرفی می‌شود که از تمامی استانداردهای طراحی برای بهترین بودن، بهره‌مند بوده است.

همانگونه که در بالا ذکر شد، درس‌گفتار یکی از دسته‌بندی‌های ویژه‌ی این وبسایت است که کارگاه‌هایی را به مخاطبین ارائه کرده است. مهارت آموزی طراحی وب، مهارت آموزی وردپرس و مهارت آموزی HTML و CSS از جمله‌ی آنها هستند.

در اینجا همه چیز در یک مکان برای شما فراهم است. این وبسایت هم مانند وبسایت codecanyon زیرمجموعه‌ای از وبسایت مرجع envatomarket  می‌باشد که در زمینه‌ی سرویس دهی فضای مجازی فعالیت می‌کند. در اینجا نیز می‌توانید با تیم بزرگ envatomarket در ارتباط باشید و در گفت و گوها شرکت کنید و از نظرت این متخصصان بهره‌مند شوید.

0 I like it
0 I don't like it

در سال 1369 در اهواز متولد شدم و بیش از بیست سال است که در اصفهان زندگی میکنم. علایق اصلی من موسیقی کلاسیک و فلسفه‌ی غرب است. در دانشگاه در رشته‌ی فیزیک حالت جامد تحصیل کرده ام.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *