معرفی وبسایت codecanyon.net

codeCanyon

در وبسایت codecanyon، تنها با پرداخت 2 دلار می‌توانید به 25270 کد آماده و پلاگین‌های زبان‌های برنامه‌نویسی دست پیدا کنید.

تمامی کدهایی که ممکن است به عنوان یک توسعه دهنده‌ی فضای مجازی لازم داشته باشید در این وبسایت پیدا می‌شود. از کدهای PHP گرفته تا Bootstrap. پلاگین‌های وردپرس، جلوه‌ها و انیمیشن‌های CSS و هر نوع کد دیگری که بخواهید در کتابخانه‌ی بزرگ این وبسایت پیدا می‌شود. پلاگین‌های خود را بشناسید و حساب‌شده تصمیم بگیرید. نظرات بسیاری از کاربران در اختیار شما قرار گرفته است تا بهترین تصمیم را بگیرید.

در ابتدای سایت یک قسمت برای جست‌وجوی موارد مورد نظر شما وجود دارد. بلافاصله در قسمت پایین‌تر از آن پیشنهادات هفتگی به شما ارائه می‌شود. این پیشنهادات هفتگی به دقت و وسواس توسط تیم کد کنیون دست چین و انتخاب می‌شوند.

در قسمت پایین‌تر کدهای تازه به شما معرفی شده اند. این قسمت شامل ده دسته بندی مجزا می‌شود که نام آنها به شرح زیر است:

 1. جاوا اسکریپت
 2. PHP اسکریپت
 3. دات نت
 4. ووردپرس
 5. پلاگین‌ها
 6. CSS
 7. HTML5
 8. موبایل
 9. اپلیکیشن
 10. پوسته
 11. پیشنوشته‌های اِج انیمیت

با کلیک کردن روی هر دسته بندی تعداد زیادی از گزینه‌های مربوطه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای خرید کدها می‌توان روی هریک از آنها کلیک کرده و با پرداخت هزینه‌ی آن از طریق ویزا یا مستر کارت، اقدام به خرید آن کد کنید.

ارتباط و آموزش

در قسمت پایینی صفحه‌ی اصلی قسمتی برای ارتباط با سایر اعضای تیم بزرگ این وبسایت قرار دارد. با یک کلیک می‌توانید وارد فضای گفت و گو شوید. اگر نیاز به آموزش کد نویسی برای انجام پروژه‌تان دارید در همین صفحه بمانید. کلاس‌های آموزشی برای شما فراهم شده است از جمله مهارت آموزی کار با وردپرس، توسعه‌ی وب و مهارت آموزی کار با جاوا اسکریپت.

در اینجا همه چیز در یک مکان برای شما فراهم است. این وبسایت زیرمجموعه‌ای از یک وبسایت مرجع به نام envatomarket می‌باشد که در زمینه‌ی سرویس دهی فضای مجازی فعالیت می‌کند. در این مرجع بیش از 35000 طراح و توسعه‌دهنده مشغول فعالیت و ایجاد موارد مورد نیاز شما در پروژه‌هایتان هستند.

0 I like it
0 I don't like it

در سال 1369 در اهواز متولد شدم و بیش از بیست سال است که در اصفهان زندگی میکنم. علایق اصلی من موسیقی کلاسیک و فلسفه‌ی غرب است. در دانشگاه در رشته‌ی فیزیک حالت جامد تحصیل کرده ام.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *