معرفی وبسایت beinsports

وبسایت ورزشی «بین اسپورتس»

اگر طرفدار ورزش و پیگیر آخرین نتایج و وضعیت تیم‌ مورد علاقه‌‌ی خود هستید، باید سری به وبسایت beinsports بزنید.

با ورود به سایت خواهید دید که اولویت با فوتبال است. و البته از همه مهم‌تر لیگ قهرمانان اروپا. برای هر کدام از لیگ‌های معتبر دیگر نیز، قسمت‌هایی با دسترسی آسان در نظر گرفته شده است. در هر قسمت بخش‌هایی برای نیازهای مختلف مخاطبین وجود دارد. نتایج زنده، ویدیو، آرشیو نتایج و جداول لیگ‌ها از جمله‌ی اینها است. حال اگر به صورت تخصصی پیگیر تیم مورد علاقه‌تان هستید خوشحال باشید. پرچم تیم محبوب‌تان را بیایبید و روی آن کلیک کنید تا همه چیز دز اختیارتان قرار بگیرد.

مثلاً اگر طرفدار لیورپول باشید گزینه مورد نظرتان هم در قسمت لیگ قهرمانان اروپا و هم در لیگ برتر انگلستان یافت خواهد شد. از هر قسمت که وارید شوید می‌توانید آمار عملکرد تیمتان را در همان جام دنبال کنید. معرفی باشگاه در اولین مرحله قرار دارد و سپس فهرست اعضای تیم و کادر فنی. در ادامه آمار دقیق عملکرد از تعداد گل‌های زده و خورده گرفته تا تعداد کورنرها، به شما ارائه می‌شود.

دیگر ورزش‌ها

نتایج و خلاصه‌ی بازی‌های NBA

در کنار فوتبال، همین امکانات برای برخی دیگر از ورزش ها نیز فراهم شده است.

  1. تنیس
  2. بسکتبال
  3. ورزش‌های موتوری (کلاس موتو جی پی و فرمول یک)

در هرکدام از این بخش‌ها، فهرست انتخاب، مثل بخش فوتبال، تهیه شده است. لیگ‌های گرنداسلم تنیس، لیگ‌های آسیا و اروپای بسکتبال و آخرین نتایج مسابقات موتوجی پی و فرمول یک.

بخش مهم دیگری که باید به آن اشاره کرد، قسمت بسکتبال NBA است. یک قسمت بسیار دیدنی و البته پرکاربرد برای طرفداران بالاترین سطح بسکتبال جهان. امکاناتی از قبیل ویدئو، رده بندی تیم‌ها، نتایج، برنامه‌ی بازی‌ها، آمار و عملکرد تیم‌ها و معرفی بازیکنان در اختیار شما قرار گرفته است. با هر کدام از این موارد تنها یک کلیک فاصله دارید. می‌توانید با کلیک روی نتیجه‌ی یک مسابقه، خلاصه‌ی آن را تماشا کنید.

در انتها می‌توانید با رفتن به قسمت «منطقه‌ی شما» از مهم ترین اتفاقات ورزشی نزدیک کشورتان نیز مطلع شوید.

0 I like it
0 I don't like it

در سال 1369 در اهواز متولد شدم و بیش از بیست سال است که در اصفهان زندگی میکنم. علایق اصلی من موسیقی کلاسیک و فلسفه‌ی غرب است. در دانشگاه در رشته‌ی فیزیک حالت جامد تحصیل کرده ام.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *