فعالیت‌های مالی اینترنتی با paypal.com

تراکنش مالی مطمئن با شرکت پی‌پل

این روزها در اغلب درگاه‌های بین‌المللی خرید اینترنتی، نام پی‌پل دیده می‌شود و به شما پیشنهاد می‌شود که از طریق پی‌پل اقدام به پرداخت کنید.

اما اصلاً پی‌پل چیست؟ این سوالی است که در قسمت «شخصی» وبسایت پی‌پل نیز پرسیده شده است. پی‌پل یک شرکت آمریکایی است که در نقل انتقالات مالی اینترنتی فعالیت می‌کند و سرویس‌هایی به عنوان جایگزین الکترونیکی برای روش‌های کاغذی قدیمی مثل چک، ارائه می‌کند. در سال 2017 گستره‌ی فعالیت پی‌پل به 202 بازار بین‌المللی رسیده و دارای بیش از 218 میلیون کاربر فعال می‌باشد.

در وبسیات پی‌پل، دو قسمت اصلی ورود و ثبت‌نام وجود دارد. ثبت‌نام در این وبسایت کاملاً رایگان است.

چهار قسمت اصلی سایت عبارتند از:

  1. شخصی
  2. بیزینس
  3. فرستادن
  4. درخواست

در قسمت «شخصی» چند سرویس اصلی به شما ارائه می‌شود. ابتدا می‌توانید مطلع شوید که پی‌پل به طور کلی چگونه کار می‌کند و تراکنش‌های مالی شما چگونه انجام شده و چه تاثیری در سیستم پی‌پل دارد. در بخشی دیگر می‌توانید اقدام به پرداخت اینترنتی کنید که با کارت‌های اعتباری امکان‌پذیر است. اما یکی از سرویس‌های خلاقانه‌ی پی‌پل «کیف پول همراه» است که به شما امکان می‌دهد در فروشگاه‌های مختلف از طریق تلفن همراه خود اقدام به پرداخت رسیدتان بکنید. پی‌پل همچنین پیشنهادات خوب و مطمئنی برای مدیریت و نقل و انتقال پول‌هایتان به شما ارائه می‌دهد.

امکانات پی‌پل برای صاحبان کسب و کار

در قسمت «بیزینس» امکان افتتاح حساب بیزینسی پی‌پل برای شما ایجاد شده است. این نوع از کاربری پی‌پل امکان اخذ وام‌های گوناگونی را برای کاربران فراهم کرده است. همچنین مشتری‌های شما می‌توانند بنا به درخواست شما پرداخت‌های خود را از طریق پی‌پل انجام دهند. یکی از امکانات جالب شما به عنوان کاربر بیزینسی پی‌پل این است که می‌توانید به مشتری‌های خود، اعتبار پی‌پل قرض بدهید تا قدرت خرید بیشتری داشته باشند.

در قسمت «فرستادن» با اطمینان خاطر اقدام به فرستادن پول کنید. حقوق کارمندتان را بپردازید یا به دوستان خود هدیه بفرستید.

در قسمت «درخواست» می‌توانید با آسودگی از هرکجای دنیا که بخواهید تقاضای پول کنید. به افرادی که به شما بدهکارند، یادآوری کنید تا پولتان پرداخت کنند.

0 I like it
0 I don't like it

در سال 1369 در اهواز متولد شدم و بیش از بیست سال است که در اصفهان زندگی میکنم. علایق اصلی من موسیقی کلاسیک و فلسفه‌ی غرب است. در دانشگاه در رشته‌ی فیزیک حالت جامد تحصیل کرده ام.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *