سیم کارت های بین المللی

1,048

سیم کارت های بین المللی شبکه ورد سیم:

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده است که برای سفر درخارج ازکشور چگونه میتوانید با آشنایان و نزدیکان خود درسایر کشورها یا حتی در ایران تماس برقرار کنید و یا شاید ازخود پرسیده اید چگونه میتوانم در خارج از کشور از بسته های اینترنتی با تعرفه های مناسب بهره مند شوم؟

همانطور که میدانید در دنیای امروز که به شدت با قدرت روز افزون ارتباطات ، رسانه ها و شبکه های جهانی روبرو شده است نبود این شبکه و نداشتن ارتباطات به ویژه در سفر بسیار طاقت فرسا و یا حتی نشدنی است.ما به عنوان یک شهروند در این دنیای بدون مرز ، نیازمند رابطه با دیگر شهروندان در سایر مناطق و یا نیازمند شبکه های اینترنتی هستیم. می دانید که امروزه بدون اینترنت زندگی ها مختل و کند پیش می رود.پس اگر قصد سفری به خارج از کشور را دارید و دغدغه شما هم داشتن فضا و وسیله  ارتباطی مناسب با خویشان و نزدیکانتان است و یا همانند کشور خودمان نیازمند بسته های اینترنتی در خارج ازکشور هستید و نمیدانید که چگونه ممکن می شود  ، با این مقاله همراه باشید. قصد داریم شما را در این مقاله با یکی از شبکه های بین المللی ارائه دهنده خدمات سیمکارت بین المللی به نام  worldsim آشنا کنیم.

با مزایا و ویژگی های شبکه worldsim بیشتر آشنا شویم:

این شبکه یک شبکه بین المللی ارائه دهنده خدمات بین المللی است که در ۲۰۰ کشور خدمات آنتن دهی خود را ارائه میدهد بدین صورت که پس از  ارتباط گیری از سیستم های مخابراتی بومی و محلی هر منطقه ای ، ارتباطات لازم را برقرار می نماید.این شبکه به صورت خلاصه دارای ویژگی های زیر است:

 1. پوشش شبکه در بيش از ۲۲۰ کشور جهان
 2. تماسهاي  رايگان در بيش از ۹۰ کشور دنيا (شامل اتحاديه اروپا و آمريکا)
 3. با پيش شماره انگلستان ۰۰۴۴
 4. خريد به صورت اينترنتي و بدون بروکراسي اداري دست و پا گير
 5. قابليت افزايش اعتبار بدون واسطه از طريق اينترنت
 6. داراي شارژ اوليه ۲ دلاري
 7. سیم کارت بین المللی با شبکه های GSM|۳G|۴G   امکان استفاده از اینترنت در بیش از ۹۰ کشور
 8. صرفه جویی در ۸۰%   تماسهایتان اعم از تماس ارسالی , تماس دریافتی و ارسال SMS
 9. بی نیازی از داشتن سیم کارت های اعتباری متعدد در خارج از کشور
 10. رومینگ بین المللی و كاملاً رایگان در بیش از ۹۰ كشور  در جهان
 11. امکان شارژ از طریق مسترکارت و ویزاکارت از داخل سایت worldsim
 12. امکان ریجستر کردن گوشی های هوشمند بدون هزینه در این شبکه

این سیم کارت های  فاقد تاریخ انقضاء بوده ولی در صورت استفاده ننمودن سیم کارت درمدت زمان طولانی غیر فعال خواهد شد. پس هرزچندگاهی استفاده از آن ها را پیشنهاد میدهیم.
باید گفت که این سیم کارت ها به دلیل عدم آنتن دهی در ایران امکان  برقراری و استفاده از اس ام اس و اینترنت را در ایران ندارند پس اگربرای دریافت پیامک یا تماس با خارج ازکشور در ایران،  قصد خرید این سیم کارت را دارید ، بهتر است که از این اقدام صرفه نظر نمایید ولی برای ارتباط از خارج ازکشور و آنتن دهی در این کشور ها مناسب هستند.

سیم کارت های ارائه شده در مجموعه ایرانیکارت با پیش شماره انگلستان ۰۰۴۴   ارائه میشوند .برای خرید این  سیم کارت و همچنین  شارژ آن ها میتوانید از  مجموعه ایرانیکارت کمک بگیرید.ایرانیکارت در کمترین زمان ممکن و کم ترین قیمت، سیم کارت را درب منزل شما در هرجای ایران به شما تحویل میدهد.برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:
https://www.iranicard.com/international-sim-card

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.