سفر با یک حرکت در wego.com

سفرهای آسان با وبسایت ویگو

با یک حرکت و در یک مکان تمام نیازهای مسافرتی خود را برطرف کنید و هر اطلاعاتی که لازم دارید را بیابید.

Wego.com وبسایتی است که سرویس‌های مسافرتی در اختیار شما می‌گذارد. می‌توانید به طور رایگان در این وبسایت ثبت نام نموده و عضو آن شوید.

گزینه‌هایی که در وسط صفحه‌ی اول به چشم می‌آیند، پرواز و هتل هستند. همان گونه که از اسمشان مشخص است، انتخاب هریک از این گزینه‌ها امکانات مربوطه را در اختیار شما می‌گذارد. آیا زمان یا مکان خاصی را مد نظر دارید؟ اگر جوابتان مثبت است می‌توانید از طریق این دو گزینه آغاز سفر خود را کلید بزنید. ابتدا یک پرواز مناسب پیدا کنید. بعد از خرید بلیط چه یک طرفه و چه با بازگشت، می‌توانید برای انتخاب  هتل خود تصمیم گیری کنید. قیمت‌ها را محدود کنید تا هتل مورد علاقه و معقولتان را بیابید.

اما اگر از ابتدا جوابتان منفی بود چه؟ شاید نمی‌دانید به کجا سفر کنید. در این حالت به قسمت راهنمای مسافرین مراجعه کنید تا از همکاری کارشناسان این شرکت بهره‌مند شوید. اما این راهنمایی از چه طرقی انجام می‌شود؟ شاید یکی از هوشمندانه ترین روش‌های ارائه شده برای انتخاب، یک‌ کوییز است. در این روش از شما چند سوال روانشناسی پرسیده می‌شود و بر اساس رنگ شخصیت شما یک سفر به شما پیشنهاد می‌شود

در این بخش همچنین موارد دیگری دیده می‌شود که می‌توانند در انتخاب شما تاثیر گذار باشند. بخش خاطرات سفر که از کاربران به جای مانده اند بسیار انتخاب شما را مورد تاثیر قرار می‌دهد. همچنین گزینه‌هایی مثل برترین‌ها. هفت شهر برتر جهان. 10 شهر برتری که در سال 2018 باید ببینید.  کارت پستال‌های زیبایی نیز در اینجا موجود است تا بر دید مخاطبین تاثیر مثبتی بگذارند.

در پایان باید اشاره کنم که این وبسایت یک موتور جست و جوی قوی دارد که در واقع وقتی از طریق آن اقدام به جست و جو می‌کنید، در واقع موتور جست و جو چندین وبسایت دیگر را نیز میگردد موارد خواست مخاطب به آسودگی برآورده گردند.

0 I like it
0 I don't like it

در سال 1369 در اهواز متولد شدم و بیش از بیست سال است که در اصفهان زندگی میکنم. علایق اصلی من موسیقی کلاسیک و فلسفه‌ی غرب است. در دانشگاه در رشته‌ی فیزیک حالت جامد تحصیل کرده ام.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *