سفر آسان با خدمات وبسایت booking.com

سفری آسان با سایت بوکینگ دات کام را تجربه کنید

همان گونه که از نام وبسایت مشخص است، کار اصلی در این وبسایت رزرو کردن است. از خود می‌پرسید رزرو چه چیزی؟

هتل، تاکسی فرودگاه، پرواز، اتوموبیل و…

Booking.com یک وبسایت با اصلیت هلندی است. کار اصلی آن خدمات رسانی برای سفر است. این کار توسط یک موتور جست و جوی بسیار قوی انجام می‌شود که کار آن پیدا کردن گزینه‌های رزرویشن است. جست و جو کنید تا آنچه می‌خواهید را پیدا کنید. از سال 2005 این شرکت توسط کمپانی بزرگ booking holdings آمریکا اداره می‌شود که خود مالک و اداره کننده‌ی چندین شرکت کوچکتر مشابه booking.com است.

محیط وبسایت

در صفحه‌ی اول وبسایت می‌توانید مراحل عضویت در سایت را با کلیک روی ثبت نام طی کنید تا از خدمات آن بهره‌مند شوید.

در قسمت‌های پایین‌تر شاهد پیشنهادهای ویژه‌ی سایت خواهید بود. از شهرهای آسیایی گرفته تا اروپا. دوبی و استانبول تا رم و پاریس. با کیلیک روی هرکدام از اینها می‌توانید از سرویس‌های این پیشنهادها استفاده کنید. پیشنهاد دیگر وبسایت به شما این است که دوستان خود را به استفاده از این سرویس تشویق کنید. اگر دوستی با دعوت شما عضو این سایت شود به هر دوی شما به عنوان هدیه، اعتبار مالی داده خواهد شد. در این وبسایت هر کاربری با توجه به اعتبار مالی خود می‌تواند از سرویس‌های مختلف استفاده کند. افزایش اعتبار از طریق کارت‌های اعتباری مثل مستر و ویزا به راحتی امکان‌پذیر است.

چهار بخش اصلی رزرو عبارتند از:

  1. اقامت‌گاه
  2. پرواز
  3. اتوموبیل‌های کرایه‌ای
  4. تاکسی‌های فرودگاه

در هر کدام از بخش‌ها علاوه بر اینکه شما به صورت دستی می‌توانید جست و جو کنید و رزرو خود را (در صورت داشتن آشنایی با محل مورد نظر) انجام دهید، وبسایت به شما کمک شایانی خواهد کرد. به عنوان مثال اگر به دنبال هتل مناسبی می‌گردید به راحتی می‌توانید با انتخاب شهر و تاریخ ورود و خروج خود از لحظه‌ای که به فرودگاه می‌رسید از سرویس‌های سایت استفاده کنید. تاکسی یا اتوموبیل کرایه‌ای‌تان را تحویل گرفته و به هتل رزرو شده‌تان بروید و از سفر خود لذت ببرید.

0 I like it
0 I don't like it

در سال 1369 در اهواز متولد شدم و بیش از بیست سال است که در اصفهان زندگی میکنم. علایق اصلی من موسیقی کلاسیک و فلسفه‌ی غرب است. در دانشگاه در رشته‌ی فیزیک حالت جامد تحصیل کرده ام.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *