به این 5 کشور ارزان سفر کنید!

landscape-1426707263-vacation-piggy-bank

سفرهای خارجی ارزان

وقتی از سفر خارجی صحبت می شه احتمالا به هزینه های بالای سفر فکر می کنید. ما امروز لیست 5 کشور که از لحاظ اقتصادی جزء کشورهای ارزان محسوب می شوند را به شما معرفی می کنیم.

  • یونان

یونان از ذیرباز به معماری های رویایی وزیبا و سواحل رومانتیک معروف بوده است. جزء بهترین قطب های گردشگری اروپا محسوب می شود که اوضاع بد اقتصادی روی قیمت های آن تاثیر گذاشته است. اقتصاد یونان به درآمد گردشگران و پولی که از طریق آن ها به بازار وارد می شود، نیاز دارد. توصیه ما به شما این است که در فصل تابستان به این کشور قدیمی زیبا سفر کنید و از سواحل آفتابی آن لذت ببرید.

یونان کشوری زیبا و ارزان برای سفر کردن است.

بسته به این مسئله که در کدام بخش یونان دوست دارید اقامت کنید هزینه هتل ها و اتاق ها متغیر است. حالا که به یونان سفر کرده اید حتما غذای محلی بخورید! اگر دوست دارید خودتون غذا اماده کنید، هزینه ها بسیار مناسب است. در یونان غذای خوب و ارزان به راحتی قابل دسترسی است . در یونان باید تجربه قایق سواری را کسب کنید اما برای حمل و نقل اتوبوس و قطار هم گزینه مناسبی است.

رستوران های محلی در یونان

  • آرژانتین  

دوست دارید به سفر که می روید استراحت کنید و آرامش داشته باشید؟ یا تفریح و خوش گذرانی و ساعات پر جنب و جوشی را پیش رو داشته باشید؟ اگر خواستار هردو هستید به این کشور نسبتا ارزان سفر کنید. آرژانتین گردشگران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند. اما چه چیزی این کشور را محبوب کرده است؟ جدا از فرهنگ غنی این کشور، چشم اندازهای طبیعی و تفریحی این کشور بسیار زیاد است.

با صرف هزینه کم به ارژانتین سفر کنید.

اقامت در خانه های محلی در آرژانتین را از دست ندهید! اما اتاق های کاملا خصوصی یا با حمام مشترک و البته هتل هم می تواند جز انتخاب های شما باشد. اما غذا در ارژانتین چندان ارزان نیست و هزینه غذا با تورم محاسبه می شود. برای میوه و غذای خوب باید کمی بیشتر هزینه کنید. گزینه حمل و نقل شما می تواند اتوبوس ویا برای مسیرهای طولانی از شبکه ریلی استفاده کنید که سفر با آن ها بسیار جذاب است.

  • بولیوی

کشوری ارزان قیمت با جاذبه های گردشگری فراوان که زمان مناسب برای سفر به این کشور بهار و تابستان می باشد چرا که در فصل های سرد بولیوی چندان دلچسب نیست. اگر از سفر های پر رمز و راز لذت می برید به بولیوی سفر کنید. به طور صریح بولیوی فریبنده، بزرگ و پیچیده است!

برای سفری مهیج به بولیوی سفر کنید.

  • تایلند

حتما این سال های اخیر تبلیغات شرکت های گردشگری زیادی را با شرایط مناسب برای سفر به تایلند مشاهده کرده اید. تایلند با سواحل زیبا و جنگل های سرسبز این سال ها سعی کرده است گردشگری کشور خود را توسعه دهد و چشم گردشگران زیادی را به خود جذب کند.

اگر با پیاده روی مشکلی ندارید، گشت . گذار در تایلند به صورت پیاده بسیار جذاب و البته راحت است. اما اگر اهل پیلده روی نیستید هم نگران نباشید چراکه حمل و نقل در تایلند ارزان است. از تاکسی و مترو و اتوبوس و قطار شهری گرفته تا قایق های حمل مسافر به جزایر.ارزان به تایلند سفر کنید.

اقامت و غذا هم به همین صورت هزینه چندانی ندارد و بسته به انتخاب شما هتل یا خانه های بیرون شهر، غذاهای غربی در رستوران های معروف یا غذاهای محلی روی گاری دست فروشان هزینه های مختلفی را شامل می شود.

  • اسپانیا

اگر سفر در تاریخ را دوست دارید عازم سفر به اسپانیا شوید. معماری ساختمان ها و موزه های اسپانیا در کنار چشم اندازهای زیبای آن می تواند مکان خوبی برای شما که عاشق سفر در تاریخ هستید، باشد. شرایط نامساعد اقتصادی این کشور را نیز مانند یونان محتاج به درآمد حاصل از گردشگران کرده است.

اسپانیا کشور تاریخی جذاب

هزینه اقامت در اسپانیا نسبت به سایر کشورهای اروپای غربی کم تر است. اما هنگامی که به مبحث شیرین غذا می رسیم با گزینه های زیادی رو به رو می شویم. رستوران های مجلل و رنگارنگ و یا انواع ساندویچ ها و غذاهای سنتی این کشور؟ تصمیم گیری با شماست!

اگر قصد سفر به یکی از مناطق گفته شده را داشتید و دودی بودید کدام را انتخاب کنید، حالا وقتشه تصمیم بگیرین و چمدانتان را ببندید!

 

 

 

 

8 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *