برنامه ریزی در سفر با Tripadvisor

برنامه ریزی برای سفر با tripadvisor

با Tripadvisor برای سفرتان برنامه ریزی کنید.
مسلما همه ما مایلیم قبل از سفر برنامه سفر خود را برای داشتن اوقاتی خوش و یک سفر عالی، مرتب کنیم. Tripadvisor می تواند این کار را برای ما انجام دهدTripadvisor یک وب سایت سفر امریکایی است که بررسی های محتوای مربوط به سفر را ارائه می کند.جز اولین وب سایت ها در ارائه خدمات رایگان بود.
این گروه رسانه ای در حال حاضر علاوه بر tripadvisor شامل 23 برند گردشگری دیگر از جمله Airfarewatchdog ، flipkey ، Holiday letting و . . . می شود، که با وب سایت های تحت پوشش نامبرده 260 میلیون بازدیدکننده تاکنون داشته است. همچنین در 30 کشور از جمله المان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و . . . توسعه پیدا کرده است.
حدودا 32 میلیون عضو دارد و درباره هتل ها، رستوران ها و دیگر کسب و کارهایش نظر 100 میلیون کاربر را جذب کرده است. یک نظرسنجی ذز سال 2011 توسط Phocuswright به طور تصادفی انجام شد که به نظر 98% انها نظراتی که سایت tripadvisor در مورد هتل ها می دهد، کاملا قابل اعتماد است. لازم به ذکر است که دفتر مرکزی این شرکت بین المللی در نیدهام ایالت ماساچوست امریکا واقع است که 1900 کارمند دارد و درآمد سالیانه ان معادل 1 میلیارد دلار است.

برنامه ریزی برای سفر با tripadvisor

تاریخچه
Tripadvisor در ابتدا در سال 2000 توسط استیون کافر بنیان گذاری شد و در سال 2004 توسط یک شرکت امریکایی به نام IAC خریداری شد که این شرکت در سال 2005 کسب و کار خود را به صورت مستقل معرفی کرد که امروزه همه انرا با نام Expedia می شناسیم. در سال 2011 Tripadvisor برای تمرکز بر حوزه فعالیت خود از Expedia جدا شد.
جستجو در سایت
این وب سایت معتبر هر سال اقدام به معرفی برترین اماکن دیدنی دنیا می کند که این لیست را با توجه به نظرات و امتیازدهی کاربران وب سایت تهیه می کند. جست وجو در سایت بسیار ساده و البته جالب می باشد. در قسمت Find می توانید به دنبال هرآنچه که دوست دارید در سفر پیش رو داشته باشید، بگردید.

با tripadvisor به راحتی سفر کنید

 

به عنوان مثال با وارد کردن نام هتل و مشخص کردن محدوده مورد نظرتان، سایت لیست هتل ها به همراه اطلاعاتی کامل از هتل مثل قیمت، درجه یا ستاره، امکاناتی مثل صبحانه، وای فای، پارکینگ و. . . را در اختیار شما قرار می دهد. در این قسمت نظرات کاربران در مورد هتل می تواند کاملا به شما در تصمیم گیری کمک کند.

اپلیکیشن Tripadvisor
مزیت دیگر Tripadvisor این است که می تواند راهنمای هوشمند و همیشه همراه شما در سفر باشد.در حین گشت و گذار یا هنگام تصمیم گیری برای انتخاب رستوران، به هیچ وجه بابت یافتن بهترین ان ها نگران نباشید!
درست مانند سایت با استفاده از اپلیکیشن می توانید نقد و بررسی و تصاویر رستوران، هتل یا مکان مورد نظرتان و امتیاز هایی که کاربران به ان ها داده اند را مشاهده کنید و تصمیم گیری کنید. البته این امکانات تنها به مشاهده محدود نیست، بلکه می توانید با این اپلیکیشن نیز به رزرو هتل یا خرید بلیط هواپیما بپردازید.

با اپلیکیشن tripadvisor به راحتی سفر کنید.این اپلیکیشن با اتکا به GPS به جست وجوی مراکز تفریحی و خدماتی پیرامون شما می پردازد. هنگامی که در سفر شب ها خسته قصد برنامه ریزی برای روز بعد را دارید، کافی است روی ایکن thing to do کلیک کنید تا لیستی از تفریحاتی که می توانید اطراف هتل و مکان اقامتتان انجام دهید، برای شما به اشتراک بگذارد.

با tripadvisor اوقات فراغت خود را پر کنید.این اپلیکیشن رایگان کاربردی در پلتفرم های IOS ، اندروید، ویندوزفون و ویندوز قابل دسترسی می باشد.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *