با Skyscanner ارزان سفر کنید!

با skyscanner ارزان سفر کنید

سفر ارزان و راحت با Skyscanner
برنامه ریزی برای سفرهای خارجی و مهیا کردن اقدامات آن شاید جزء نگرانی های خیلی از افراد باشد. این مقدمات شامل تهیه بلیط، رزرو هتل و یا حتی اجاره ماشین می¬باشد. سایت های زیادی وجود دارندکه می توانید از طریق ان ها اقدام به خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل کنید و اینگونه در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
امروز به معرفی سایت Skyscanner می پردازیم که یکی از بهترین وب سایت ها برای خرید بلیط هواپیما و البته رزرو هتل و اجاره ماشین می باشد.
این سایت چند زبانه می باشد و جستجوی پرواز را در بیش از 30 زبان از جمله چینی، روسی، پرتغالی، لهستانی، اسپانیایی و ژاپنی ارائه می دهد. سایت به طور مستقیم فروش انجام نمی دهد، فقط از ان می توان برای پیدا کردن مناسب ترین و ارزان ترین معامله برای یک مسیر مورد نظر استفاده کرد. پس کاربر به صورت خودکار به وب سایت شرکت هواپیمایی یا سایت هتل و یا اجاره ماشین وصل می شود.
علاوه بر این تکنولوژی موتور جستجو، از ویژگی های دیگر می توان به اخبار سفر، صنعت پرواز و همچنین راهنمای سفر برای کاربران نام برد.

تاریخچه
نسخه 1 در سال 2002 توسعه داده شده و منتشر شد. در سال 2003 برای کمک به توسعه سایت، یک کارمند در نظر گرفته شد. سپس در سال 2004 دفتر ادینبورگ افتتاح شدو تا سال 2013 بیش از 180 کارمند در ان به کار گرفته شد.
در اگوست 2014 یک مارکت مطالعات تحقیقی اعلام کرد که در مقایسه با سایر وب سایت های مسافرتی، کاربران تمایل بیشتری به Skyscanner دارند. همین مطالعه نشان داد که 64% از افرادی که از Skyscanner استفاده کرده اند به این پلتفرم اعتماد داشته داشته اند. در اکتبر 2014 اپلیکیشن موبایلSkyscanner توسعه داده شده و منتشر شد.

استفاده از سایت
گشت و گذار و استفاده از این سایت بسیار ساده است، کافی است مبداء و مقصد و تاریخ سفرتان را وارد کرده و گزینه search را بزنید. لیست کلیه پروازهای موجود در ان تاریخ برای شما به نمایش گذاشته می شود. سپس از میان گزینه های نمایش داده شده، با توجه به موجودی جیبتان و اینکه چه مقدار می توانید هزینه کنید، بلیط خود را به سادگی خریداری می کنید.

 

رزرو هتل

بلیط به راحتی خریداری شد، حالا نوبت به رزرو هتل و اگر نیاز داشته باشید اجاره ماشین می رسد. در قسمت رزرو هتل به شما این امکان را می دهد که جست و جو را با انتخاب گزینه booking.com یا Hotels.com محدود کنید. این دو سایت که بعدا به معرفی کامل انها می پردازیم، در زمینه رزرو و معرفی هتل ها بسیار معروف و مطمئن هستند.

با انتخاب مکان سفر و تاریخ و کلیک کردن روی گزینه search ، لیستی شامل هتل ها با مشخصاتی مثل تعداد تخت ها، ستاره هتل، صبحانه، پارکینگ، وای فای و امکاناتی نظیر این را نمایش می دهد.

با skyscanner به سادگی هتل رزرو کنید.با مقایسه امکانات مورد نظر و مشاهده قیمت ها، هتل مورد نظر را انتخاب کرده و سپس به صفحه مورد نظر وصل میشوید و با کلیک روی گزینه book و وارد کردن اطلاعات کامل خود رزرو را تکمیل کرده و سپس با کارت اعتباری خود (مسترکارت یا ویزا کارت) هزینه هتل را پرداخت کرده و کار شما تمام می شود.

اجاره ماشین
در قسمت car rental ابتدا مکان سفر را انتخاب کرده، سپس تاریخ و ساعت اجاره ماشین و تاریخ و ساعت بازگرداندن ماشین را مشخص کرده و روی search کلیک می کنیم.
لیست ماشین های ظاهر شده را به همراه کلیه آپشن ها مشاهده کرده و پس از مقایسه و انتخاب به سایت مربوطه وصل می شوید، پس از مطالعه مقررات اجاره و پر کردن فرم اجاره ماشین، کار رزرو شما تمام می شود.

با skyscanner به راحتی ماشین کرایه کنید.

نحوه پرداخت
شاید برایتان سوال پیش بیاید پرداخت کلیه مراحل گفته شده چگونه باید صورت گیرد؟ با تهیه یک کارت اعتباری ویزا کارت یا مسترکارت از ایرانیکارت می توانید کلیه پرداخت های گفته شده را به سادگی انجام بدین و در طی سفر نیز با همین کارت خرید کنید، پول دریافت کنید یا هزینه رستوران را بپردازید. نحوه انتخاب کدام کارت و تهیه ان ها در سایت ایرانیکارت به طور کامل ذکر شده است.

 

 

2 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *