اپلیکیشن کاربردی Foursquare

پلیکیشن foursquare بسیار کاربردی است.

اپلیکیشن Foursquare 

امروز به معرفی اپلیکیشن بسیار کاربردی و رایگان Foursquare می­ پردازیم. این اپلیکیشن مانند یک راهنمای شهری عمل می ­کند و بهترین مراکز تفریحی و خدماتی را به شما معرفی می­ کند. این اپلیکیشن می­ تواند برای افرادی که تجربه غذا خوردن در رستوران­ ها یا کافی شاپ هارا دوست دارند، یا کسانی که مرتب سفر می­ کنند و یافتن هتل مناسب، رستوران و یا محل تفریحی نزدیک محل اقامت ان­ها دغدغه­ ی همیشگی آن­هاست، جالب و مهیج باشد. این شبکه اجتماعی در مارس 2009 شروع به فعالیت کرد و حدود 45 میلیون کاربر را تا به امروز همراه خود کرده است.

با foursquare رستوران مورد نظر خود را بیابید.

Foursquare چه کاری انجام می دهد؟

فرض کنید به هر طریقی رستورانی را برای صرف غذا انتخاب کرده اید یا به این رستوران دعوت شده اید و دوست دارید قبل از رفتن محیط رستوران، نوع و کیفیت غذا، میزان فاصله رستوران از شما و یک سری اطلاعات این چنینی را بدانید.
در این اپلیکیشن می توانید تمامی این اطلاعات را بدست اورید و تصاویری از محیط رستوران که توسط کاربران ثبت شده و نیز نظرات ان ها در مورد کیفیت و قیمت را بدانید.

با اپلیکیشن foursquare سرگرم شوید.

 

اینجا مثال رستوران زده شد اما این اپلیکیشن فقط محدود به رستوران ها نیست بلکه می تواند فیلم یک سینما، اجناس یک فروشگاه، محیط یک منطقه تفریحی یا هر چیز دیگری باشد. همچنین شما هم می توانید عکس موردنظر خود را با ذکر نظر ثبت کنید تا دیگر کاربران مانند شما استفاده کنند.

استفاده از تخفیف ها یا پیشنهادات ویژه
از انجا که رقابت بین رستوران ها ، کافه ها و کلیه کسب و کار ها زیاد شده است، در تعداد زیادی از این کسب و کارها به ازاء تعداد مشخصی Check in به شما پیشنهادات ویژه و تخفیف هایی داده می شود.
به عنوان مثال: رستورانی به ازای 3 Check in که در هر بار مراجعه به ان رستوران زده اید به شما 25% تخفیف می¬دهد. یا یک سینما در ساعات به خصوصی در روزهای مشخصی به ازای Check in بلیط نیم بها عرضه می کند. و تعدادی پیشنهاد جذاب دیگر که با استفاده از ان ها می توان حتی اگر کسب و کار شما در مکانی پرت قرار دارد، این گونه جذب مشتری انجام دهید.

امکان سفارش غذا
همکاری جدید Foursquare با سایت Delivery.com باعث شده تا طی ان به سادگی کاربران بتوانند غذا و مواد غذایی سفارش دهند!
اگر در یکی از 36 شهری که Delivery.com در ان خدمات ارائه می دهد حظور داشته باشید، می توانید به سادگی با اجرای اپلیکیشن و انتخاب ایکون مربوط به Delivery.com غذا مورد نظر را انتخاب و سفارش دهید تا برایتان ارسال شود.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *