آشنایی با وبسایت Hotels.com

رزرو اینترنتی هتل

برای یک سفر خوب و راحت، آسایش و آرامش محل اقامت شرطی بسیار ضروری است. اما چگونه می‌توان درباره‌ی هزاران هتلی که در دنیا وجود دارد اطلاعات کسب کرد؟ و از آن مهم‌تر نحوه‌ی ارتباط با آنها چگونه است؟ یک راه آسان Hotels.com است.

همان گونه که از نام وبسایت مشخص است، اینجا فقط راجع به هتل صحبت می‌شود. هتل‌هایی مطابق با آنچه که برای سفر خود پیش بینی کرده‌اید. وبسایتی با دسترسی آسان برای افرادی که به سفرهای برنامه‌ریزی شده و منظم علاقه‌مند هستند.

در همان صفحه‌ی نخست یک فرم پیش روی شماست. بگویید هتل کجا باشد، تاریخ ورود و خروجتان چه موقع است، چند نفر هستید و چند اتاق می‌خواهید. با تکمیل این فرم و کلیک روی کلمه‌ی «جست و جو» پس از چند لحظه اطلاعات کافی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

یک هتل مناسب پیدا کنید!

فرض کنید که مقصد مورد نظر شما شهر وین در اتریش باشد. شما از قبل شهر مورد نظر خود را برای شرکت در یک کنسرت موسیقی کلاسیک انتخاب کرده‌اید. حال می‌خواهید از محل اقامت خود نیز اطمینان حاصل کنید.
با انتخاب شهر و تاریخ و ورود و خروج و تعداد نفرات و اتاق‌ها، جست وجو را انتخاب می‌کنید. لیست بلندبالایی از هتل‌ها پیش روی شما خواهد بود. این لیست به چند طریق قابل مرتب سازی است. اولین ترتیب به سلیقه‌ی وبسایت است. اگر دوس دارید که هتل به محل اجرای کنسرت نزدیک باشد، می‌توانید لیست را بر اساس میزان فاصله با محل مورد نظرتان مرتب کنید. همچنین می‌توانید آن را بر اساس چندستاره بودن هتل ببینید. شاید قیمت برای شما مهم‌تر باشد، پس با یک کلیک آن را بر اساس قیمت (بالارونده و پایین‌رونده) بچینید. نظر مشتری‌های گذشته هم کم اهمیت نیست. مسافران این هتل‌ها، به خدمات آنها رای داده‌اند. این نظرات در دسترس شما هستند و می‌توانند به انتخاب شما کمک کنند.

با پیدا کردن هتل مورد نظر همه چیز برای یک سفر آسوده فراهم خواهد بود. باید اشاره شود که رزرو هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی مقدور است. با داشتن کارت‌های اعتباری مانند مسترکارت رزرو هتل مورد نظر شما از طریق این وبسایت به آسانی امکان پذیر است.

0 I like it
0 I don't like it

در سال 1369 در اهواز متولد شدم و بیش از بیست سال است که در اصفهان زندگی میکنم. علایق اصلی من موسیقی کلاسیک و فلسفه‌ی غرب است. در دانشگاه در رشته‌ی فیزیک حالت جامد تحصیل کرده ام.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *